Egyházi ruha

Egyházi varroda, római katolikus miseruha, palást, stola, alba, karing, papi reverenda, öltöny, mellény

Magunkról

Varrodánk 1993 óta működik méretes szabóságként. Profil bővítésre 2000-ben került sor, azóta a főprofil egyházi ruhák hímzése és készítése. Ebbe tartozik:

- miseruha,

- alba,

- stóla,

- palást,

- karing,

- templomi zászló.

Megvalósítjuk egyedi elképzeléseit, tervei alapján elkészítjük miseruháját, stóláját, oltárterítőjét. Minden miseruhához adunk kis stólát, pallát valamint kehely vélumot.

Méretes szabóságunk vállalja reverenda, öltöny, kosztüm, papi ing valamint temetkezési cégek részére emblémázott formaruhák varrását egyedi igények alapján.

Oltárterítő  valamint  méretes ruhák  esetén helyszínre megyünk  méretvétel és minta választás céljából az ország egész területén, az elkészült terméket a helyszínre kiszállítjuk.